הקשר שבין ספירולינה לבין פוריות

אי פוריות הפכה שכיחה מאוד בשני העשורים האחרונים. זו תופעה שזוגות ישראלים רבים מכירים מקרוב והיא משפיעה מאוד על חיי הזוג. הסיבות למגמת העלייה באי פוריות עדיין נחקרות במיטב המעבדות בעולם, אולם יש שמייחסים זאת לעובדה שהנשים המודרניות מתחילות לחשוב על הבאת ילדים בגיל מאוחר, יש שמסבירים את אי הפוריות בשינוי בסגנון חיים שלנו, באוכל שלנו ובמים שאנחנו שותים, בעוד אחרים סבורים שדווקא שינויים בסביבה שלנו גורמים ל"מגפת" אי הפוריות.

תתבוננו סביבכם, האם אתם מכירים אנשים שמתמודדים עם בעיות פוריות? על פי מחקר שנערך לאחרונה עולה שכמעט כל זוג שלישי נאבק בסממנים של בעיות פוריות. ועם כזו סטטיסטיקה, קשה מאוד להתווכח.

מאחר ומדובר בתופעה כה נרחבת שהיא מנת חלקם של כל כך הרבה אנשים, טיפולי פוריות הפכו פופולריים מאוד. זוגות רבים מוכנים לעשות הכול ולהשקיע את כל מה שיש להם על מנת להגדיל את סיכוייהם להיכנס להריון. במצב כזה חשוב מאוד שלא ליפול להבטחות ריקות ולטיפולי סרק. חשוב לחקור, לקרוא ולהתייעץ ולהקפיד על פתרונות מוכחים או פתרונות טבעיים דוגמת ספירולינה.

ספירולינה, כי מה שטוב לאבותינו טוב לנו.

פרסום:

עם כל הטיפולים החדשניים שיש עכשיו לבעיות פוריות נראה ששכחנו את המסורת, את הבסיס ואת הטיפולים של אבות אבותינו. כן, אתם קוראים נכון. התשובה לאי פוריות יכולה להיות דווקא מסורתית, טבעית ועתיקה מכל הטיפולים החדשניים של ימינו. התשובה הטבעית נחשבת ליעילה לא פחות מטיפולים מודרניים והספירולינה היא ההוכחה לכך.

האם ספירולינה יכולה לשפר את הסיכוי להרות?

ספירולינה נחשבת היום לאחד האמצעים האפקטיביים ביותר לשיפור פוריות ולהגדלת הסיכויים להתעברות. למי שטרם הכיר, ספירולינה היא בסך הכול אצה בגווני כחול- ירוק, אצה שניתן לגדל או "לקטוף" בסביבתה הטבעית.

הספירולינה עשירה בחומצות אמינו, במינרלים, ויטמינים וכלורופיל שמחזקים את המערכת החיסונית, מערכת הרבייה, מערכת העצבים ואת המערכת ההורמונלית שלנו. בנוסף, הספירולינה תורמת למטבוליזם ומפקחת על תקינותם של תהליכים פונקציונליים בגוף שלנו.

כמו כן, נמצא גם קשר בין ספירולינה לשיפור פוריות וזאת תודות לעובדות הבאות:

  • מקור לחלבון מלא. ספירולינה, שמכונה גם "סופר-פוד", מכילה את כל החומצות אמינו הנחוצות לגוף שלנו. חומצות האמינו חיוניות מאוד לתקינות מערכת אברי הרבייה.
  • מקור למינרלים וויטמינים. תפריט בריא ומאוזן הינו חיוני למערכת הרבייה ועל כן קשור לפוריות. ספירולינה עשירה מאוד בויטמינים ומינרלים שעוזרים לנו לשמור על גוף בריא, ביניהם ניתן לציין: ויטמין A, D, E, K, 6B, 12B, חומצה פנטותנית, חומצה פולית, ניאצין וריבופלבין. בנוסף יש בה גם מינרלים כמו: סידן, מגנזיום, אבץ, מנגן, זרחן, ברזל, אשלגן וסלניום.
  • מקור לנוגדי חמצון. נמצא קשר בין פוריות לבין רדיקלים חופשיים, בעיקר לספירה נמוכה של זרע, ביציות באיכות נמוכה ובעיות במערכת החיסונית. הספירולינה עשירה מאוד בנוגדי חמצון ובכך היא מונעת מהרדיקלים החופשיים לגרום נזק לפוריות. יתרה מכך, ספירולינה יכולה להפחית את הסיכוי לרעלת הריון, מצב מאוד נפוץ שמשפיע על הפריון ועל הסיכויים להיכנס להריון.

פרסום:
guest
1 תגובה
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
trackback

[…] לשם כך ריכזנו עבורכם רשימה של מאכלים, רכיבים ותוספי מזון החשובים מאוד […]